KONSULTACIJA

Konsultacijos metu sieksime išsiaiškinti jūsų poreikius ir pageidavimus, bei suteikti profesionalius patarimus dėl geriausių dizaino sprendimų.

GALIME PAKONSULTUOTI BET KOKIAIS SU INTERJERU SUSIJUSIAIS KLAUSIMAIS, PAVYZDŽIUI:

ERDVĖS OPTIMIZAVIMAS

Padėsime rasti būdus, kaip geriausiai išnaudoti turimą erdvę, kad ji būtų funkcionali ir patogi jums.

SPALVŲ IR MEDŽIAGŲ PARINKIMAS

aptariami spalvų ir medžiagų deriniai, kurie tinka patalpos funkcijai, stiliui ir šviesos šaltiniams.

DEKORAVIMAS

Galime patarti, kaip lengvai ir greitai atnaujinti jūsų jau turimą erdvę naudojant įvairias dekoro detales.

KONSULTACIJA OBJEKTE

Tai tiesioginis susitikimas tarp kliento ir interjero dizainerio erdvėje, kuriai reikalingi dizaino sprendimai. Dizaineris atvyksta į kliento namus ar kitą patalpą, siekdamas geriau suprasti erdvę, jos ypatybes ir kliento poreikius.

NUOTOLINĖ KONSULTACIJA

Nuotolinė interjero dizainerio konsultacija yra patogus ir efektyvus būdas gauti profesionalią pagalbą dėl interjero sprendimų neišeinant iš namų. Galime suplanuoti susitikimą naudojant bet kurią jums tinkamą platformą.

GYVA KONSULTACIJA

Jums pageidaujant, galime susitikti bet kokioje vietoje - tai gali būti kavinė, restoranas, biuras ar parkas. 

Nauda

Konsultacija yra geriausias būdas greitai ir be didelių išlaidų rasti atsakymus į visus su interjero dizainu susijusius klausimus.

Kaip prasideda interjero dizaino projektas?

Projektas prasideda nuo pirmojo susitikimo su klientu, kuriame aptariami jo poreikiai, lūkesčiai, biudžetas ir skonis. Sekantis etapas - erdvės analizė ir moodboard kūrimas, kuris padeda vizualizuoti būsimą dizainą.

Kiek laiko trunka vidutinis interjero dizaino projektas?

Projekto trukmė priklauso nuo projekto dydžio, kompleksiškumo ir kliento poreikių. Vidutiniškai projektas gali užtrukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

Ar galiu pasirinkti medžiagas ir baldus pats(i)?

Taip, jūs galite pasirinkti medžiagas ir baldus pagal savo norus. Dizaineris taip pat gali pasiūlyti alternatyvų ir patarti, kaip geriausiai derinti skirtingas medžiagas ir elementus.

Kaip formuojamas projekto biudžetas?

Projekto biudžetas formuojamas remiantis jūsų poreikiais, pasirinktų medžiagų ir baldų kaina, taip pat dizaino darbo laiko sąnaudomis.

Kur galiu rasti pavyzdžių iš jūsų ankstesnių projektų?

Galite peržiūrėti mūsų portfolio skiltyje svetainėje arba susitikti su mumis asmeniškai, kad aptartume mūsų patirtį ir kaip galime padėti jums.

Ar teikiate konsultacijas prieš pradedant projektą?

Taip, mes teikiame nemokamas pradines konsultacijas, kuriose aptariame jūsų idėjas, poreikius ir kaip galime jums padėti.

Ar dirbate su komercinėmis erdvėmis ar tik su privačiais namų interjerų projektais?

Dirbame tiek su komercinėmis, tiek su privačiomis erdvėmis, turime patirties įvairiuose projektuose, nuo biurų iki restoranų ir privačių namų.

Kaip užtikrinate projekto kokybę?

Projekto kokybę užtikriname atidžiai renkant medžiagas, bendradarbiaujant su patikimais partneriais ir nuolat bendraudami su klientu visų projekto etapų metu.

Ar galite dirbti su mano turimais baldais/dekoro detalėmis?

Taip, galime integruoti jūsų esamus baldus ar dekoracijas į naują dizainą ir pasiūlyti, kaip jas derinti su naujais elementais.

Kaip yra tvarkomi projekto pakeitimai ir koregavimai?

Projekto pakeitimai ir koregavimai yra aptariami su klientu, ir mes esame lankstūs siekdami užtikrinti, kad galutinis dizainas atitiktų jūsų lūkesčius.

interjero koncepcijos kūrimas
Susisiekite

+37063089220

Darbų pavyzdžiai

Susisiekite

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu!

    Interjero koncepcijos kūrimas Erdvės planavimas ir Techniniai brėžiniai 3D vizualizacijų kūrimas