Sužinokite interjero dizaino kainą

Kai planuojate savo namų ar komercinės erdvės atnaujinimą, interjero dizaino kaina tampa vienu iš pagrindinių dalykų, kuriuos norite išsiaiškinti. Sužinokite, kokie veiksniai įtakoja šią kainą, kaip ją optimizuoti ir kaip rasti geriausią kokybės bei kainos santykį. Mūsų puslapyje rasite visą reikiamą informaciją, leidžiančią jums priimti geriausius sprendimus ir sėkmingai įgyvendinti savo viziją.

{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
Two columns
Vertical
Horizontal
Kainos Skaičiuoklė
Suvestinė
Pavadinias Viso
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Norite sutaupyti?

Ši nemokama PDF knyga yra puikus vadovas tiems, kurie nori sutaupyti daugiau nei 20% renkantis interjero dizaino paslaugas. Joje rasite praktiškus patarimus, kaip efektyviai planuoti savo erdvę ir išsirinkti tinkamus dizaino sprendimus, neviršijant savo biudžeto.

Knygoje sužinosite:

  • Kaip sutaupyti 20-30% biudžeto.
  • Kaip nustatyti ir laikytis interjero dizaino biudžeto.
  • Paslaptis, kaip pasirinkti kainą mažinančius dizaino sprendimus.
  • Išskirtinius patarimus, kaip išvengti per didelių išlaidų.
  • Strategijas, kaip derinti kokybę ir kainą.

Interjero Dizaino Kaina – nuo ko ji priklauso?

Interjero dizaino kaina yra vienas iš pagrindinių klausimų, kurie kyla kai svarstote apie naują namų dizainą ar renovaciją. Kaina gali svyruoti priklausomai nuo daugybės veiksnių, todėl svarbu žinoti, kaip jie įtakoja bendrą sumą. Tam, kad būtumėte geriau informuoti, pateikiame penkis dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus šia tema.

Kokie veiksniai labiausiai įtakoja interjero dizainerio paslaugų kainą?

Kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo, patalpų ploto dydžio, projekto trukmės ir pasirinktų paslaugų. Taip pat kaina gali padidėti, jei norėsite papildomų vizualizacijų, autorinės priežiūros. 

Kuom skiriasi pilnas projektas nuo dalinio projekto?

Pasirinkus pilną projektą, pavienių paslaugų kaina sumažėja, todėl jei reikalingos visos paslaugos, siūlome rinktis šį variantą. Pasirinkus šį projektą, suteiksime visas interjero dizaino paslaugas nuo A iki Ž. 

Pasirinkus dalinį projektą, galite pasirinkti tik Jums reikalingas paslaugas, tačiau jų kvadrato kaina gali būti šiek tiek didesnė nei perkant visas kartu. Todėl šį variantą siūlome rinktis, kai reikalingos tik kelios atskiros paslaugos.

Ar objekto vieta gali turėti įtakos paslaugų kainai?

Esame įsikūrę Vilniuje, bet dirbame visoje Lietuvoje. Jūsų objekto vieta kainai įtakos neturės. 

Ar kaina didėja, jei projektą reikia atlikti skubos tvakra?

Taip, skubos tvarka atliekamų projektų kaina gali padidėti, tačiau tai priklauso nuo mūsų užimtumo, todėl kviečiame susisiekti dėl detalesnės informacijos. 

Kurių paslaugų atsisakyti norint kuo daugiau sutaupyti?

Daugiausiai sutaupysite atsisakę vizualizacijų, kadangi ši paslauga yra pati brangiausia. Vietoj vizualizacijos galime pasiūlyti moodboard'us, kurie taip pat padės įsivaizduoti, kaip atrodys patalpa. Žinoma, vizualizacijos yra viena populiariausių mūsų teikiamų paslaugų, todėl dauguma klientų užsako bent po vieną vizualizaciją kiekvienam kambariui. 

Ar galima dėrėtis dėl kainos?

Žinoma! Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl visada pasistengsime rasti sprendimą, kuriuo ir Jūs ir mes būsime patenkinti. Todėl kviečiame susisiekti su mumis ir aptarsime kainas, kurias galime pasiūlyti būtent Jums.